Prečo užívať Omega-3 mastné kyseliny?
Omega-3 majú v ľudskom tele nezastupiteľnú úlohu, a to ako v oblasti zdravia, tak aj výkonu.
Skladom
13,00 €
- Posilnenie imunity a ochrana buniek
- Prevencia srdcových chorôb a rakoviny
- Znižovanie rizika cukrovky
- Podpora mozgu a prevencia neurodegeneratívnych ochorení
- Zlepšenie citlivosti na inzulín
- Redukcia telesného tuku
- Zníženie stresu a podpora hormonálnej rovnováhy
- Rýchlejšia regenerácia po tréningu
- Zlepšenie športového výkonu a zdravia
Tento produkt je určený pre ľudí, ktorí chcú posilniť svoju imunitu, chrániť sa pred civilizačnými chorobami ako sú srdcové ochorenia, rakovina a diabetes, a predchádzať neurodegeneratívnym chorobám ako Parkinson a Alzheimer. Je ideálny pre športovcov, ktorí chcú zlepšiť citlivosť na inzulín, znížiť telesný tuk, znížiť stres a urýchliť regeneráciu po tréningu. Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Dávkovanie: Užívajte dve kapsuly denne spolu s jedlom.
Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.
Minimálna trvanlivosť do: uvedená na etikete.
Balenie: 60 kapsúl
Výrobca: Výrobca: Jankowitch spol. s r.o., Štúrova 30, Holíč
Omega 3 mají v lidském těle nezastupitelnou úlohu a to jak v oblasti zdraví, tak výkonu.
Pro ty z Vás, co nevědí, tak lidské tělo je sestaveno z buněk. Každá tato buňka má svůj obal a své jádro. Obal buňky je tvořen z „lipidových membrán“ které jsou tvořené mastnými kyselinami (omega 3,6), o kterých jste určitě slyšeli.
Podle toho, z jakých mastných kyselin jsou dané buňky tvořeny, tak jsou buď chráněné - imunní vůči patogenům, virům, bakteriím (nepropustí je do jádra a tím jsou chráněny), nebo jsou nechráněné a tím se stáváme náchylnější na různé nemoci.
Buňky lidského těla jsou obnovitelné (kromě mozkových buněk) a při jejich vytváření si tělo bere jako stavební materiál mastnou kyselinu, které má nadbytek!
Lidské tělo je schopné si vytvořit všechny mastné kyseliny, které potřebuje, s výjimkou dvou: linolenové kyseliny (LA), což je omega-6 mastná kyselina, a alfa-linolové kyseliny (ALA), tedy omega-3 mastné kyseliny. Tyto mastné kyseliny musí organismus získat z potravy, proto jsou označovány jako „esenciální mastné kyseliny“
Pokud má tělo dostatek omega-3, vyrábí se obaly buněk z této mastné kyseliny, tělo je tím chráněno před špatným vlivem prostředí a spolu v kombinaci se správnou stravou tak můžeme předcházet nemocem.
✓ ať jsou to sezónní nachlazení (chřipka, rýma)
✓ civilizační choroby (rakovina, diabetes, kardiovaskulární nemoci)
✓ neurodegenerativní onemocnění (Parkinson, Alzheimer)
- Jedna tobolka obsahuje 1000 mg rybího oleje
- DHA - 1 kps (120 mg)
- EPA - 1 kps (180 mg)
Užívejte dvě kapsle denně spolu s jídlem.
Uchovávejte na suchém a chladném místě!
Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Stanovená doporučená denní dávka se
nesmí překročit. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí užívat
jako náhrada pestré stravy.
na etiketě
60 kapslí
ALEXANDER THE GREAT, spol. s r.o., Lúčky 1532/12, 90851 Holíč