JANKOWITCH

Ladislav Jankovič

Facebook Instagram Youtube Leaderboard

O mne

Fitness a posilnovaniu sa venujem od mojich 16. rokov, čiže už viac ako 25 rokov. Ako junior som pretekal vo federacii IFBB a už v tom čase som bol pripravený na trenérsku licenciu B. Pracovná stáž v zahraničí sa však pretiahla na 3 roky čo moje aktivity ohladom sportu a fitness prerušilo.

Po niekolkych rokoch iného zamerania a dloročných zažívacích ťažkostiach, ktoré sa stupňovali, som sa po akutnej operácii tenkého čreva z dôvodu jeho nepriechodnosti k zdravému životnému štýlu a sportu vrátil. Z dôvodu čiastočne pretvávajúcich ťažkostí som v osobnom záujme do problematiky výživy a telesnej regenerácie išiel hlbšie a hlbšie vrátane akreditovaného vzdelávania sa u lekára praktikujúceho celostnú medicínu.

Postupným použivaním znalostí na sebe a postupne v rámci mojej praxe poradcu zo všeobecnej výživy, rôznych pohybovych prístupov a technik, regenerácie a pohybového aparátu, v neposlednej rade dalšieho samovzdelávania zo zahraničnej literatúry, ktorá prebieha samozrejme permanentne som zozsah práce ako aj technického vybavenia kabinetu v ktorom pracujem rozširoval.

S postupným nadobúdaním znalostí, praxe, skuseností a výsledkov dnes pracujem s teamom asistentov a venujem väčsinu svojej energie na celodennej báze našim klientom, ktorých počet postupne narastá, co mňa a celý moj team velmi těší a ešte viac prehlbuje naše odhodlanie byt nápomocný prostrednictvom našich služieb a poradenstva najmä v oblasti výživy, kondičnej prevencie a zdravého životného štýlu. Som mojim doterajším klientom nesmierne vďačný, lebo nám dovolujú naše služby stále skvalitňovat, zefektivnovat a dosahovat lepších a rýchlejších výsledkov a náprav v životospráve pre širokú verejnosť.

Som rad, že som moje zažévacie komplikácie mohol využit ku prospechu našich klientov a byť nápomocný pri jednoduchších, ale častokrát aj dlhodobých a ťažko riešitelných životosprávných defektoch.

Budte fit!
Ladislav Jankovič

NDTV Academy

Zmeňte svoj život - poďme spolupracovať! DOPYT